Vypnout reklamy

Xiaomi Mi Mix 2s na videu a používá gesta iPhone X

Xiaomi Mi Mix 2

Xiaomi Mi Mix 2S je další model, který se představí. Jedná se o telefon střední třídy s téměř bez rámečkovým telefonem. K dispozici je video, které ukazuje, jak bude fungovat. Lidi z OnPhones získali Mi Mix 2S do rukou.

Většina gest je tak trošku opsaná z iPhone X. Video nicméně neposkytuje část pravého horního rohu zařízení, kde by měla být přední kamera.

Nicméně na videu lze také vidět, že veškeré ovládání tohoto telefonu je celkem rychlé. Jak to bude vypadat v praxi, tak na to si musíme počkat. Nový telefon by měl mít až 8GB RAM a se 128GB interní paměti.

Komentář

Když si to tak vezmeme, tak nebýt první verze Mi Mix, tak asi nenastane situace jako je „Infinity displej“ nebo-li bezrámečkový telefon. I když telefon nenabídne super výkon (což nevíme), tak se určitě jiní výrobci probudí a nabídnou něco víc. Tento telefon nabídne 8GB RAM, takže můžeme čekat, že i další vlajkové telefony budou disponovat takto velkou RAM?

Na trhu s mobilními telefony je potřeba mít i takové výrobce, kteří nejsou v naších končinách příliš známí, ale celosvětoví výrobci se bojí o své pozice na trhu a proto budou dělat vše proto, aby byli lepší.

Kdyby již někdo vydal komerčně odladěný displej, který má pod displejem snímač otisků prstů, tak věříme, že Samsung by ihned do svého vlajkového telefonu snímač pod displejem zavedlo. V této chvíli je technologie drahá, takže možná Samsung jen vyčkává, aby si zbytečně nebral marži z telefonu a zároveň nechce své telefony příliš zdražovat, protože to může dopadnout jako s telefonem Apple iPhone X, který se postupně přestává vyrábět. Důvodem je nízká poptávka.

zdroj: onphones