Vypnout reklamy

Nový mobilní telefon Xiaomi Mi Mix 4 5G dorazí pravděpodobně ve druhé polovině roku 2019. Telefon nabídne 5G pro většinu operátoru v evropě.

Xiaomi Mi Mix 3 5G je pravděpdobně první 5G zařízení, které dorazí k operátorům v Evropě. Nový mobilní telefon byl již certifikován v Číně a MIIT.

Modelové číslo pro tento telefon je M1908F1XE a bylo k vidění na stránkách MIIT. K dispozici má 5G připojení. Nicméně není přímo řečeno, že se jedná o Mi Mix 4, ale šéf společnosti Xiaomi již předtím potvrdil, že právě nové zařízení 5G dorazí ve druhé polovině roku. A jelikož Mi Mix série byla vždy oznámena na druhé polovinu roku, tak je správné se domnívat, že toto nové zařízení bude variantou k Mi Mix 4.

Jelikož 5G je výsadbou hlavně high-end modelů, tak není prozatím jasné, jestli již oznámený Mi 9 telefon obdrží nový model s 5G podporou. Je tedy zároveň možné, že nový mobilní telefon bude Mi Mix 4 nebo také ne, ale bude používat vylepšený čip Snapdragon 855 Plus.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.