Vypnout reklamy

Xiaomi Mi Mix Alpha odložen

Vydáno dne: 14.1.2020

Nový mobilní telefon, který měl dorazit již v prosinci roku 2019 alespoň v omezeném množství, tak se odložil na dobu neurčito.

V září jsme se mohli vynadívat na telefon Xiaomi Mi Mix Alpha, který byl oznámen. Jednalo se o telefon budoucnosti, kde displej se choval také jako obal.

Telefon měl dorazit v prosinci a to v omezeném počtu s cenovkou okolo 2500€. Nicméně teď se dozvídáme, že výroba Mi Mix Alpha bude opožděná a zároveň nové datum uvedení na trh není.

Xiaomi Mi Mix Alpha
Xiaomi Mi Mix Alpha

Telefon měl být dostupný v omezeném počtu a to kvůli náročné výrobě, kdy je potřeba displej protáhnout po celém obvodu. Nicméně to vypadá tak, že taková technologie ještě není vyspělá pro komerční využití.

Kdy tedy takový telefon dorazí není úplně jisté.

Zdroj

Další zajímavé příspěvky
Xiaomi Mi Air 2 Pro sluchátka
Xiaomi Mi Air 2 Pro

Nová sluchátka Xiaomi Mi Air 2 Pro k dispozici. Sluchátka stojí okolo 100$ a nabízejí aktivní potlačení hluku, nový kodek Přečíst si více

Samsung Galaxy A52 kamerové specifikace
Samsung Galaxy A72

Samsung dorazí s Galaxy A52 v prosinci tohoto roku a my máme k dispozici specifikace kamery tohoto telefonu a také Přečíst si více

Kuki internetová televize s nabídkou pro televizní maniaky
Kuki

Kuki je internetová televize s nabídkou pro televizní maniaky. Za cenu 1200 Kč měsíčně získáte jak HBO, tak i Cinemax.

Xiaomi Mi Mix Alpha v ČR
Mi MIX Alpha

Xiaomi Mi Mix Alpha je futuristický telefon, který sice nevychází, ale spíše se jedná o prototyp, který můžete nyní okoukat.