Vypnout reklamy

Xiaomi Mi Note 10/CC9 Pro – rozebraný

Vydáno dne: 20.11.2019

Nový telefon Xiaomi Mi Note 10 je rozebraný do posledního šroubku na novém videu. Technicky se jedná o CC9 Pro, ale Mi Note 10 je stejný, pouze nese jiné jméno na Evropský trh.

Více informací o telefonu, her nebo aplikacích:

Pojďme se podívat, jak se firmě Xiaomi podařilo umístit do telefonu pět různých senzorů fotoaparátu, baterií, reproduktor. K dispozici máme fotografie i video.

Technicky je na obrázku CC9 Pro, avšak úplně stejný bude v Evropě Mi Note 10. Došlo pouze ke změně názvu. Vše začíná odděláním zadní skleněné části.

Následují různé vrstvy, kde je NFC anténa, grafit, který dokáže přesunout teplo z čipu a krom toho je tady kryt kamer. V tomto krytu je i LED blesk a automatické ostření pomocí laserů. Nechybí ani snímač světla pro lepší teplost barev.

5 kamer

Nakonec se dostáváme k těmto pěti kamerám, kde je hlavní senzor o velikosti 108MPx rozlišení s vlastní verzi Samsung ISOCELL HMX. Taktéž nechybí 5x teleskopická kamera s optickým stabilizátorem obrazu.

Zajímavé je však, jak se Xiaomi podařilo vmísit baterií o velikosti 5260mAh bez toho, aniž by použili tvar L. Nechybí ani 3.5mm audio jack.

Pro klasický optický snímač obrazu v displeji nezbylo místo a je použit opravdu mikro senzor, který vše zvládá (0.3mm).

Dále má telefon čip Snapdragon 730G s LPDDR4X RAM, UFS 2.1 úložištěm a včetně 30W rychlého nabíjení.

Zdroj

Buroň Tomáš

Zavítejte i na další novinky níže