Vypnout reklamy

Xiaomi Mi Note 10/CC9 Pro – rozebraný

Vydáno dne: 20.11.2019

Nový telefon Xiaomi Mi Note 10 je rozebraný do posledního šroubku na novém videu. Technicky se jedná o CC9 Pro, ale Mi Note 10 je stejný, pouze nese jiné jméno na Evropský trh.

Pojďme se podívat, jak se firmě Xiaomi podařilo umístit do telefonu pět různých senzorů fotoaparátu, baterií, reproduktor. K dispozici máme fotografie i video.

Technicky je na obrázku CC9 Pro, avšak úplně stejný bude v Evropě Mi Note 10. Došlo pouze ke změně názvu. Vše začíná odděláním zadní skleněné části.

Následují různé vrstvy, kde je NFC anténa, grafit, který dokáže přesunout teplo z čipu a krom toho je tady kryt kamer. V tomto krytu je i LED blesk a automatické ostření pomocí laserů. Nechybí ani snímač světla pro lepší teplost barev.

5 kamer

Nakonec se dostáváme k těmto pěti kamerám, kde je hlavní senzor o velikosti 108MPx rozlišení s vlastní verzi Samsung ISOCELL HMX. Taktéž nechybí 5x teleskopická kamera s optickým stabilizátorem obrazu.

Zajímavé je však, jak se Xiaomi podařilo vmísit baterií o velikosti 5260mAh bez toho, aniž by použili tvar L. Nechybí ani 3.5mm audio jack.

Pro klasický optický snímač obrazu v displeji nezbylo místo a je použit opravdu mikro senzor, který vše zvládá (0.3mm).

Dále má telefon čip Snapdragon 730G s LPDDR4X RAM, UFS 2.1 úložištěm a včetně 30W rychlého nabíjení.

Zdroj

Buroň Tomáš