Xiaomi Mi Note 2 přijde s 4000 mAh baterií

Více detailů ohledně nového telefonu (phabletu) Xiaomi Mi Note 2, který dorazí ve třech variantách. Už jsme slyšeli o tom, že bude mít 5.7 palcový displej pro všechny varianty. Full HD rozlišení pro low-end modely a QHD pro higher-end model. Více informací ohledně Xiaomi Mi Note 2 Informace ohledně dalších specifikacích říkají o tom, že […]

Xiaomi Mi Note

Více detailů ohledně nového telefonu (phabletu) Xiaomi Mi Note 2, který dorazí ve třech variantách. Už jsme slyšeli o tom, že bude mít 5.7 palcový displej pro všechny varianty. Full HD rozlišení pro low-end modely a QHD pro higher-end model.

Více informací ohledně Xiaomi Mi Note 2

Informace ohledně dalších specifikacích říkají o tom, že telefon bude disponovat dvojí 12 MPx kamerou v zadní části (pro higher-end modely), k dispozici taktéž bude 4 000 mAh baterie a nesmí chybět ani snímač otisků prstů nebo možnost rychlého nabíjení.

Přijde buď to se Snapdragon 820 nebo Snapdragon 823.

Paměť bude docela velká a všechno nasvědčuje tomu, že nižíší verze bude mít 4GB RAM/32GB interní úložiště a ty vyšší modely 6GB RAM/64GB interní úložiště a 6GB RAM/128GB interní úložiště.

Jak vypadal předchůdce Xiaomi Mi Note 2

https://www.youtube.com/watch?v=pSmsFnFJKFM