Xiaomi Mi Note 2 za 50 sekund vyprodáno!

Právě dnes se začal prodávat Xiaomi Mi Note 2 a šlo mu to neskutečně dobře, až tak dobře, že nezbyl ani jeden telefon. Mi Note 2 oficiálně prolomilo rekord Mi 5.  Avšak není známo, kolik telefonu bylo v první vlně v oběhu, ale je jasné, že za popularitou stojí skvělý displej. Telefonu docela nahrál i […]

Xiaomi Mi Note 2 - telefon, prodej, specifikace

Právě dnes se začal prodávat Xiaomi Mi Note 2 a šlo mu to neskutečně dobře, až tak dobře, že nezbyl ani jeden telefon. Mi Note 2 oficiálně prolomilo rekord Mi 5.  Avšak není známo, kolik telefonu bylo v první vlně v oběhu, ale je jasné, že za popularitou stojí skvělý displej.

Telefonu docela nahrál i problém Samsung Galaxy Note 7. Někteří uživatelé se tak možná rozhodli vyzkoušet Xiaomi Mi Note 2.

Mobilní telefon Xiaomi Mi Note 2 disponuje 5,7 palcovým displejem, zahnutým AMOLED displejem, Snapdragon 821, 6GB LPDDR4 RAM a 128 GB interní úložiště na UFS 2.0.

Xiaomi Mi Note 2

Xiaomi Mi Note 2

Druhá varianta tohoto telefonu je 4 GB RAM a 64 GB interní úložiště. Fotoaparát tohoto telefonu dokáže nahrávat ve 4K rozlišení s EIS digitálním stabilizátorem.

Cena za Xiaomi Mi Note 2

Xiaomi Mi Note 2

Xiaomi Mi Note 2

Cena 4GB verze se 64 GB interním úložištěm je 413$

Cena za 6GB verzi se 128 GB interním úložištěm je 487$.

Jedná se však o verze pro Čínu. Pro světový trh je určená cena $520.