Vypnout reklamy

Xiaomi Mi 8 na uniklém video ukazuje zadní část i přední část

Vydáno dne: 23.5.2018

Po několika různých dohadech tady máme přímé potvrzení, že telefon Xiaomi Mi 8 přijde ve čtvrtek 31. května. A ano pokud počítáte řadu, tak firma přeskočila číslo 7, jelikož 8 je číslo jejich výročí. Xiaomi je na trhu již 8 let. K dispozici je poprvé krátké video, které ukazuje telefon z přední i zadní strany. […]

Po několika různých dohadech tady máme přímé potvrzení, že telefon Xiaomi Mi 8 přijde ve čtvrtek 31. května. A ano pokud počítáte řadu, tak firma přeskočila číslo 7, jelikož 8 je číslo jejich výročí.

Xiaomi je na trhu již 8 let. K dispozici je poprvé krátké video, které ukazuje telefon z přední i zadní strany. Víceméně se podobá telefonu HTC U12+.

Xiaomi Mi 8

Xiaomi Mi 8

Dále je velmi zajímavé, že na přední straně vidíme výřez, který je tak trochu ve stylu iPhone X, avšak je širší, než to u ostatních Android telefonu bývá. Xiaomi taktéž samo vyrábí 3D rozpoznávání obličeje.

Na videu toho však moc nejde vidět, protože samotné nasvícení je takové slabé a rozlišení příliš malé, aby šly vidět detaily. Nevíme s naprostou jistotou, jestli Xiaomi úplně odstranilo spodní rámeček nebo i přesto tu stále nějaký malý rámeček bude.

via Gfycat

Můžeš to zkusit vyhledat

Buroň Tomáš