Vypnout reklamy

Vyhledejte aplikaci nebo hru níže

Nové cenově dostupné hodinky Xiaomi Mijia Quartz Watch

Značka Mijia je část firmy Xiaomi. Je to něco podobného, jak je firma Samsung nebo LG rozdělena do několika divizí podle toho, na co se soustředí. Nové hodinky se mají nazývat Mijia Quartz Watch a jsou to hybridní hodinky s kombinací klasického vzhledu a limitním počtem chytrých funkcí. Hodinky se budou hodit

Značka Mijia je část firmy Xiaomi. Je to něco podobného, jak je firma Samsung nebo LG rozdělena do několika divizí podle toho, na co se soustředí. Nové hodinky se mají nazývat Mijia Quartz Watch a jsou to hybridní hodinky s kombinací klasického vzhledu a limitním počtem chytrých funkcí.

Xiaomi hodinky

Xiaomi hodinky

Hodinky se budou hodit těm lidem, kteří hledají chytré funkce, ale požadují klasické hodinky. Hodinky mají diametr 40mm.

Hodinky disponují krokoměrem a dokážou si samy nastavit čas, podporují také světový čas nebo notifikace o volání či budík. Displej hodinek si můžete změnit přes aplikaci v mobilním telefonu.

Tělo hodinek je vodě-odolné do 30 metrů s použitím CR2430 baterie pro podporu Bluetooth 4.0 modulu. Hodinky dorazí ve třech barvách a to bílá, šedá a černá.

Xiaomi hodinky

Xiaomi hodinky

Cena hodinek je neuvěřitelně nízká a to pouhých 52$. To dělá z hodinek jedny z nejvíce dostupných hybridních chytrých hodinek současnosti. Prodej započne v obchodě Xiaomi a to od 17. července.

Zdroj