Vypnout reklamy

Xiaomi tento rok odešle 100 miliónu telefonu. O víc jak 43% oproti roku 2017

Xiaomi Mi 7

Xiaomi Mi Mix 2S je vlajkový telefon, který bude za velmi nízkou cenu. Právě díky tomuto vlajkovému telefonu Xiaomi očekává, že tento rok dosáhne na hranici 100 miliónu odeslaných telefonu. To by byl 43% nárůst, protože minulý rok Xiaomi odeslalo 70 miliónu. Taktéž společnost vstoupí na trh v U.S. Nicméně jak už to bývá, tak v U.S se bude vláda snažit pošpinit telefony tím, že vás budou sledovat.

  • Vstup na burzu
  • Snapdragon 855
  • Xiaomi obchod v Praze

Vstup na burzu

Xiaomi taktéž plánuje vstoupit na burzu, aby měli dostatek peněz na další rozvoj firmy. Má se tak stát příští měsíc a akcie budou k zakoupení na burze v NYSE. 

Mezitím společnosti v Thajsku, které jsou součástí dodavatelského řetězce Xiaomi, očekávají další objednávky díky expanzi, kterou Xiaomi plánuje. Jedná se o firmy jako je FoxConn, Inventec, Largan Precision a TSMC.

TSMC a Snapdragon 855

Podle všeho má TSMC vytvořit nový Qualcomm 2019 čip Snapdragon 855. Bude to první čip vyroben 7nm FinFet procesem.

V Číně se chytré telefony pomalu probouzí z jejich propadu, který poprvé nastal  v roce 2017. Vše tedy záleží, jak se telefony uchytí v Indií a zároveň jak moc se podaří expanze této značky.

V Praze nový obchod Xiaomi

V Praze je nově otevřený obchod Xiaomi v obchodním centru na pražském Černém mostě. Značka lákala na velké slevy a před obchodem se tvořily obrovské fronty. Telefony byly za několik málo minut vyprodané.