Vypnout reklamy
12.7.2019

Xiaomi omylem použilo reklamu Apple pro Mimoji

Aby toho nebylo málo. Nejenom, že se Xiaomi Mimoji velmi podobají Apple Memoji, ale ještě k tomu na produktové stránce telefonu Xiaomi Mi CC9 se objevila reklama na své Mimoji, ale od Apple.

Již před několika lety se říkalo, že Xiaomi je v Číně nový Apple. Xiaomi v názvu pro své avatary pouze zaměnilo písmeno “Mi” namísto “Me”. Navíc podobnost avatarů je neuvěřitelná. Poté co se firma ohradila ohledně kopírování firmy Apple, tak Xiaomi nevědomky ukradla i reklamu firmě Apple.

Xiaomi
Xiaomi

Xiaomi omylem vložilo reklamu Apple na svou produktovou stránku k novému Xiaomi Mi CC9 v obchodu JD.com a Suning. Právě telefon Mi CC9 bude mít tyto avatary Mimoji. Na obou stránkách byl název Mimoji, ale reklama s Apple hudbou Memoji od hudebního umělce Khalid, kde zpívá.

Tisková mluvčí společnosti Xiaomi řekla, že tým nahrál špatný obsah. Xiaomi pak video stáhlo.

Zdroj

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.