Vypnout reklamy

Xiaomi je v Americe velkou neznámou, ale největší podíl prodejů je právě v Asií a v Evropě. Společnost je známá velmi levnými telefony, které podlézají cenou ostatní mobilní telefony. Nicméně nejhorší na tom je to, že společnost vykrádá jiné.

Tentokrát se to týká telefonu Xiaomi CC. CC možná znamená “camera+camera” nicméně ještě se pořádně neví, co to znamená. Avšak problémem je Mimoji, které dorazilo s novým telefonem, avšak vypadá to, že se velmi podobají telefonu těm, co vidíme v Apple telefonech.

Stačí se jen podívat na pár Apple originálních avatarů od Apple Memoji.

Apple memoji
Apple memoji
Xiaomi Mimoji
Xiaomi Mimoji

Nestalo se to poprvé, protože Xiaomi vytáhla pár emotionu právě u vlajkového telefonu Mi 8, které byly emotionum v Apple iPhone podobné, ale v horším rozlišení. Stejnou kopií udělali i se sluchátky Apple Airpods.

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.