Vypnout reklamy

Vyhledejte aplikaci nebo hru níže

Xiaomi Pocophone F1 obdrží video mód 4K@60FPS

Fotoaparát na telefonu Xiaomi Pocophone F1 se stále zlepšuje. Stabilní aktualizace s novým módem 960fps slow-mo módem se během pár týdnu dostane na telefon a zároveň aktivuje nový noční mód. Tým taktéž pracuje na zapnutí 4K video nahrávání při 60fps. Stabilní verze aktualizace je naplánovaná na únor 2019. Pocophone
Xiaomi Pocophpone F1

Fotoaparát na telefonu Xiaomi Pocophone F1 se stále zlepšuje. Stabilní aktualizace s novým módem 960fps slow-mo módem se během pár týdnu dostane na telefon a zároveň aktivuje nový noční mód.

Tým taktéž pracuje na zapnutí 4K video nahrávání při 60fps. Stabilní verze aktualizace je naplánovaná na únor 2019. Pocophone v základu podporuje pouze 30fps nahrávání (na rozlišení 2160p a 1080p).

Xiaomi Pocophone F1

Xiaomi Pocophone F1

Aktualizace taktéž slibuje menší využití baterie a vyřešení některých problémů se špatnou odezvou dotykové obrazovky. Problémem Pocophone F1 je, že nemůže streamovat HD videa z Netflixu. Tým Xiaomi již na tom pracuje a s partnery řeší tento problém, avšak nikdo neví, jak to tedy vypadá a kdy bude problém vyřešen.

Zdroj