Vypnout reklamy

Xiaomi podle všeho vrátí Mi Note sérií a má tak dorazit ještě na konci října nový telefon Mi Note 10. Po dvou letech tak možná uvidíme návrat Note série.

18.10.2019

Xiaomi podle všeho vrátí Mi Note sérií

V červnu Xiaomi řekl, že firma mění svou strategií produktových sérií. Série Redmi proto má za úkol dodávat takové telefony, které jsou dostatečně výkonné a zároveň dostupné. Série Mi zase dbá na inovaci a nejnovější novinky.

Příspěvek také informuje o tom, že tento rok žádné zařízení Mi Note ani Mi Max nedorazí.

Avšak objevil se takový menší únik, kde se hovoří, že by Mi Note 10 mohl dorazit na konci října. Poslední model Note 3 dorazil před dvěma lety a bylo by zajímavé, kdyby se tato série znovu obnovila.

<blockquote class="twitter-tweet"><p lang="en" dir="ltr">This is called Note and real use of Note. Note without any pen doesn't make any sense. <a href="https://t.co/XtwOuWxn0p">pic.twitter.com/XtwOuWxn0p</a></p>— Inside Smart World (@InsideSmartWrld) <a href="https://twitter.com/InsideSmartWrld/status/1182530163210366978?ref_src=twsrc%5Etfw">October 11, 2019</a></blockquote> <script async src="https://platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>

Mi Note byla série pro Xiaomi, která dokázala konkurovat ve vyšším středním segmentu a měla vlajkové specifikace s obrovským displejem. S Mi Note 3 se Xiaomi rozhodlo, že sníží specifikace a nabídnou menší displej.

Buroň Tomáš
Tágy: