Vypnout reklamy

Xiaomi pracuje na 16GB RAM telefonu

Vydáno dne: 2.7.2020

Xiaomi se chystá na dráhu 16GB RAM telefonu. Podle všeho na druhou polovinu roku 2020 nějaký telefon se 16GB RAM chystají.

Více informací o telefonu, her nebo aplikacích:

Na trhu je jenom pár mobilních telefonu, které se mohou pyšnit 16GB RAM a Xiaomi nemá ve svém portfoliu žádný takový telefon, což je škoda. Nicméně vypadá to, že se na takovém telefonu pracuje.

Již na počátku roku 2020 se hovořilo o Mi Mix modelu se 16GB RAM, ale tyto informace byly následně zapřeny. Poté jsme měli informace, že dokonce Mi 10 Pro by mohl přijít se 16GB RAM.

V dnešní době je 12GB celkem standard a to dokonce i v telefonech, které jsou dostupné většině populace. Samsung již započal vývoj 12GB LPDDR5 minulý rok v červenci a na 16GB čipech pracuje od února 2020. Nicméně Xiaomi se spojilo s firmou Micron a ta podle všeho dodává LPDDR 5 čipy Mi 10 telefonech. Podle Micronu se očekává 16GB telefony ve druhé polovině tohoto roku.

Nicméně nic prozatím nevíme o telefonu Xiaomi Mix nebo Xiaomi Mi Mix Alpha nebo jiným telefonu se 16GB RAM. Nevíme tedy přesně, který Xiaomi telefon by to mohl být, ale víme, že tento rok dorazí.

Zdroj

Buroň Tomáš

Populární příspěvky