Xiaomi pracuje na MIUI10

23. ledna proběhlo každoroční setkání ke svému uživatelskému prostředí MIUI. Tentokrát se poukázalo na novou verzi MIUI 10. Podle veškerých informací se bude soustředit na umělou inteligencí. O představení nové verze se postaral sám spoluzakladatel a viceprezident společnosti Xiaomi. Právě on vede vývoj MIUI. Společnost se bude zaměřovat na umělou inteligenci a strojové učení. Už […]

23. ledna proběhlo každoroční setkání ke svému uživatelskému prostředí MIUI. Tentokrát se poukázalo na novou verzi MIUI 10.

Podle veškerých informací se bude soustředit na umělou inteligencí. O představení nové verze se postaral sám spoluzakladatel a viceprezident společnosti Xiaomi. Právě on vede vývoj MIUI. Společnost se bude zaměřovat na umělou inteligenci a strojové učení.

Už i v čínské verzi ROM u MIUI9 byly vidět náznaky umělé inteligence, nicméně nadcházející verze se zaměří hlavně na umělou inteligenci.

MIUI 10

MIUI 10

Společnost také řekla, že se začne soustředit na celosvětový trh, kde má podle všeho 280 miliónů uživatelů a 20% žije mimo Čínu.