Vypnout reklamy

Xiaomi představuje bezdrátovou nabíječku o výkonu 30W. Do budoucna chystá firma dokonce nabíječku o výkonu 40W a dorazit má s Mi 9 5G telefonem.

17.9.2019

Xiaomi představuje 30W Mi bezdrátovou nabíječku

Xiaomi představuje výkonnou 30W bezdrátovou nabíječku. Použitá byla 5-vrstva nanokrystalická cívka, která má účinnost přeměny 98%, což by mělo udržovat teplotu pod kontrolou.

Bezdrátové nabíjení o výkonu 30W
Bezdrátové nabíjení o výkonu 30W

Společnost tvrdí, že za 4 minuty by se měla nabít baterie o velikosti 4000mAh a to na 50%. Plného nabití pak dosáhne za 69 minut (jelikož čím blíže je plného nabití, tak tím méně výkonu nabíječka dodává, aby nedošlo k přehřátí nebo brzkému zničení baterie.

S minulou 20W nabíječkou u Mi 9 by stačilo na 30% celkem 30 minut. Telefon má baterií o velikosti 3300mAh.

Nová nabíječka 30W Mi Charge Turbo bude k dispozici s telefonem Mi 9 Pro 5G tento měsíc. Není jasné, jestli je nabíječka zahrnuta do maloobchodního balení.

Bezdrátové nabíjení o výkonu 40W
Bezdrátové nabíjení o výkonu 40W

Firma taktéž oznamuje, že chystá 40W nabíječku, avšak ta je stále ve fázi testování.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.

Latest posts by Buroň Tomáš (see all)