Xiaomi představuje novinky: Redmi K70, notebook Redmi Book 16, sluchátka a hodinky

Xiaomi se chystá v úterý představit svou novou řadu smartphonů Redmi K70 a jako obvykle budou k telefonům přidány i další zařízení, včetně nového 16palcového Windows laptopu, bezdrátových sluchátek a chytrého…

Xiaomi představuje novinky: Redmi K70, notebook Redmi Book 16, sluchátka a hodinky

Xiaomi se chystá v úterý představit svou novou řadu smartphonů Redmi K70 a jako obvykle budou k telefonům přidány i další zařízení, včetně nového 16palcového Windows laptopu, bezdrátových sluchátek a chytrého hodinku.

Redmi Book 16 (2024)

Redmi Book 16 (2024) bude vybaven procesorem Intel i5-13500H s výkonem 47W, LPDDR5 RAM s rychlostí 6 400 MB/s a nově navrženým chladicím systémem s dvojitými ventilátory a dvojitými chladiči o průměru 8 mm. Připravovaný laptop bude mít 3x USB-3.2 porty, USB-C port pro nabíjení, HDMI a kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon.

Redmi Watch 4 bude k dostání v různých provedeních hodinek…

NADPIS 1: Představení nového Redmi laptopu

V úterý Xiaomi představí svou nejnovější řadu smartphonů Redmi K70, ale to nebude jediné zařízení, které se dočkáme. Společnost plánuje také představit nový laptop s označením Redmi Book 16 (2024). Tento notebook bude mít řadu vylepšení a zajímavých funkcí.

Jednou z hlavních vlastností nového Redmi Booku 16 bude výkonný procesor Intel i5-13500H s výkonem 47W. Tento procesor zajistí rychlý a plynulý chod notebooku, ať už jde o práci nebo zábavu. Dále se můžeme těšit na LPDDR5 RAM s rychlostí 6 400 MB/s pro rychlé a plynulé spouštění aplikací a multitasking. Aby notebook udržel dostatečně nízkou teplotu i při náročném využití, Xiaomi do něj implementovalo nový chladicí systém s dvojitými ventilátory a chladiči o průměru 8 mm.

Redmi Book 16 (2024) bude také vybaven důležitými porty, které ocení každý uživatel. Notebook bude mít 3x USB-3.2 porty pro připojení různých periferií, USB-C port pro nabíjení notebooku či připojení dalších zařízení, HDMI port pro připojení k externímu displeji a kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon pro poslech hudby či provádění hlasových hovorů.

NADPIS 2: Novinky v oblasti chytrých hodinek

Společnost Xiaomi se nezaměřuje pouze na smartphony a laptopy, ale také na chytré hodinky. V rámci představení nové řady Redmi K70 plánuje Xiaomi také představit nový model chytrých hodinek s označením Redmi Watch 4.

Redmi Watch 4 nabídne širokou škálu funkcí a moderní design. Uživatelé budou mít možnost vybírat si z různých provedení hodinek, které se budou lišit jak barvou, tak materiálem řemínku. Chytré hodinky budou mít také voděodolnou konstrukci, což znamená, že je bude možné nosit i při sportování či jiných aktivitách.

Díky svým pokročilým funkcím budou Redmi Watch

Zdroj: https://www.gsmarena.com/redmi_book_16_watch_4_and_buds_5_pro_key_specs_and_design_revealed-news-60715.php