Xiaomi představuje nový model Redmi Note 13R s větším fotoaparátem

Xiaomi představilo před dvěma měsíci sérii Redmi Note 13 a verze Redmi Note 13R je novým přírůstkem do této rodiny. Vnitřně je toto zařízení prakticky stejné jako původní Note 13, ale...
Xiaomi představuje nový model Redmi Note 13R s větším fotoaparátem

Xiaomi představilo před dvěma měsíci sérii Redmi Note 13 a verze Redmi Note 13R je novým přírůstkem do této rodiny. Vnitřně je toto zařízení prakticky stejné jako původní Note 13, ale vnějšek dostal malou úpravu.

Hlavní změnou je nová žlutá barva, která je k dispozici u modelu Redmi Note 13R. Další rozdíl je v uspořádání zadní kamery – na novém modelu sahá kamerový modul od jednoho konce telefonu ke druhému.

Note 13R nabízí pouze jednu variantu paměťové konfigurace, a to 12 GB RAM a 256 GB úložiště. Displej zůstává stejný jako u předchozích modelů Xiaomi, tedy 6,67palcový OLED panel. Stejně tak se zachovává vynikající 108MP hlavní kamera.

S příchodem nového modelu se mohou zákazníci těšit na několik vylepšení a nových funkcí. Telefon nabízí výkonný čipset Dimensity 6080, který zajišťuje plynulý chod aplikací a her. Díky baterii o kapacitě 5000 mAh budou moci uživatelé využívat svůj telefon po delší dobu, aniž by ho museli často nabíjet.

Pokud si zakoupíte Redmi Note 13R, můžete se těšit na skvělý výkon, velké množství úložného prostoru a vynikající fotografické schopnosti. Tento model je vhodný pro každého, kdo hledá kvalitní a výkonný smartphone za rozumnou cenu.

FAQ:

1. Kolik verzí Redmi Note 13 existuje?

– Existují dva modely – Redmi Note 13 a Redmi Note 13R.

2. Jaká je největší výhoda Redmi Note 13R?

– Redmi Note 13R nabízí vysoký výkon, velké množství paměti a vynikající kamery.

3. Kolik paměti má Redmi Note 13R?

– Redmi Note 13R má 12 GB RAM a 256 GB úložiště.

4. Jak dlouho vydrží baterie Redmi Note 13R?

– Baterie Redmi Note 13R má kapacitu 5000 mAh a umožňuje dlouhodobé používání telefonu bez častého nabíjení.

Článek byl převzat s lehkými úpravami z [zdroje](https://www.androiduj.cz/wp-content/uploads/2023/11/xiaomi-predstavuje-novy-model-redmi-note-13r-s-vetsim-fotoaparatem.jpg).

Zdroj: https://www.gsmarena.com/xiaomi_launches_redmi_note_13r_in_yellow_rest_of_specs_same_as_note_13-news-60632.php