Vypnout reklamy

Xiaomi Redmi Note 6 Pro odhalen: přidává výřez a duální fotoaparát

Xiaomi Redmi Note 6

Xiaomi Redmi Note 6 Pro se oficiálně odhalil na Thajském fóře Mi.com, ale stále nevidíme snahu telefon začít prodávat. Xiaomi buď to hraje zajímavou marketingovou hru, nebo je někde problém a prozatím se vše snaží tímto způsobem natahovat. 

Xiaomi Redmi Note 6 Pro - duální zadní fotoaparát

Xiaomi Redmi Note 6 Pro – duální zadní fotoaparát

4 chytré kamery

Redmi Note 6 Pro má být první telefon se 4 chytrými kamerami. Selfie kamera má být duální a zvládat portrét za pomocí umělé inteligence. Xiaomi tuto funkci nazývá jako „AI Portrait 2.0“ a „AI dynamic bokeh“, což značí bokeh efekt (rozmazané pozadí).

Xiaomi Redmi Note 6 Pro - chytrý fotoaparát

Xiaomi Redmi Note 6 Pro – chytrý fotoaparát

Zadní fotoaparát je duální s 12MPx senzorem a 5MPx senzorem pro snímání hloubky. Specifikace tedy vypadají podobně, jako Redmi Note 5 Pro.

Selfie kamera je poněkud jiná než Note 5 a nabídne 20 MPx fotoaparát s 2MPx senzorem pro snímání hloubky scény.

Obrovský displej

Co se týče displeje, tak telefon dorazí se 6.26 palcovým displejem LCD a výřezem. Xiaomi Redmi Note 6 Pro má pokryto celkem 86% přední části telefonu se svým displejem a slibuje světlost displeje 500 nitů. Displej je pokryt 2.5D Gorilla Glass.

Xiaomi Redmi Note 6 Pro - porovnávání

Xiaomi Redmi Note 6 Pro – porovnávání

Čip a velikost RAM

Zároveň má telefon dorazit s čipem Snapdragon 636 a to za cenu 185€. K tomu dostanete 4GB RAM a 64GB interní úložiště. K dispozici je zároveň obrovská baterie o velikosti 4000 mAh. Telefon dorazí v černé, červené, růžové a modré barvě. Telefon má kovový rám, ale zadní část krytu je z plastu.

Xiaomi Redmi Note 6 Pro - barvy

Xiaomi Redmi Note 6 Pro – barvy

Zdroj