Vypnout reklamy
26.9.2018

Jak se pracuje s telefonem Xiaomi Redmi Note 6 Pro?

Xiaomi Redmi Note 6 Pro stále není oficiálně uveden na trh, avšak k dispozici jsou již videa, kde je telefon v rukách blogerů. Video ukazuje celé balení a zároveň i funkčnost telefonu. Překážky pro uvedení na trh nejsou, certifikace také ne, takže tohle všechno vypadá jako marketingový tah.

Telefon Xiaomi Redmi Note 6 Pro disponuje 6.26 palcovým displejem s poměrem stran 19:9 a rozlišením 1080p+. Je poháněn čipem Snapdragon 636, jak se předpokládalo. Zároveň nabídne 3GB RAM a 32GB interní úložiště. Systém běží na Android 8.1 Oreo a nadstavbě MIUI 9.6.

Nové Xiaomi Redmi Note 6 Pro navíc disponuje duálním fotoaparátem. Na zadní části jsou senzory o velikosti 12 + 5 MPx a selfie fotoaparát má senzory 20 MPx + 2 MPx pro hloubkové snímání (bokeh efekt rozmazané pozadí).

Pouze klasická 10W nabíječka

V krabičce budete mít klasickou 10W nabíječku s microUSB kabelem. Dále nechybí 3.5mm audio jack.

Od telefonu Xiaomi Redmi Note 5 se změnil hlavně displej, který je větší a s výřezem. Obě kamery u nového Note 6 byly vylepšeny. Nicméně co se týče velikosti RAM, tak je na tom hůře, protože disponuje pouze 3GB RAM.

Xiaomi ještě musí telefon oficiálně odhalit, což ještě neudělali a tím pádem nevíme ani cenu. 

Zdroj

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.