Vypnout reklamy

Xiaomi Redmi Note 7 oficiálně

Xiaomi Redmi Note 7

Šéf společnosti Xiaomi Lei Jun představil telefon Redmi Note 7. Jedná se o první telefon nové sub-značky Redmi. Telefon disponuje 48 Mpx senzorem Sony IMX586 a čipem Snapdragon 660.

Dále telefon disponuje masivním displejem a baterií. Cena telefonu se má pohybovat okolo 150$, takže opravdu velmi dostupný mobilní telefon.

Displej a čip

Nový telefon dorazil se 6.3 palcovým LCD displejem a výřezem ve tvaru kapky, kde je umístěna selfie kamera a displej je pokryt sklíčkem Gorilla Glass. Rozlišení displeje je Full HD+ a poměr obsazenosti displeje k velikosti telefonu je 84%. Čip od Qualcomm v tomto telefonu může vypadat na první pohled staře, protože se jedná o Snapdragon 660, ale ke vší slušnosti, tak běží celkem dobře a jeho procesor běží na frekvenci 2.2GHz. 

Na výběr máte ze tří variant: 3/32GB, 4/64GB a 6/64GB. Nechybí ani parádní microSD slot.

Fotoaparát

Hlavní kamera na zadní straně bude hlavním prodejním prvkem, protože rozlišení je 48MPx a díky Quad-Bayer filtru dosahuje ještě lepších fotografiích. Druhý senzor disponuje 5MPx s umělou inteligencí a portrétovým módem.

Selfie fotoaparát má 13MPx. Baterie je o velikosti 4000 mAh a podporuje Qualcomm Quick Charge 4. Redmi Note 7 má USB-C port a dorazí s regulérní nabíječkou 5V/2A, ale je možné si přikoupit právě rychlou nabíječku. Telefon pak dokážete nabít z 0 na 100 za 1 hodinu a 43 minut.

Xiaomi Redmi Note 7

Xiaomi Redmi Note 7

Dostupnost

Telefon se představil v modré, zlaté a černé variantě a začíná na částce 150$. Čím víc chcete paměti, tak tím více si připlatíte. Před-objednávky jsou již k dispozici a prodej započne 15. ledna.

Zdroj