Xiaomi rozšíří aktualizaci HyperOS 2024 na téměř 100 zařízení

Společnost Xiaomi oznámila nový seznam zařízení, které dostanou aktualizaci na HyperOS – to je operační systém, který nahradí nyní ukončenou MIUI.

Xiaomi se opět rozhodla překvapit své zákazníky a přináší novou aktualizaci…

Xiaomi rozšíří aktualizaci HyperOS 2024 na téměř 100 zařízení

Společnost Xiaomi oznámila nový seznam zařízení, které dostanou aktualizaci na HyperOS – to je operační systém, který nahradí nyní ukončenou MIUI.

Xiaomi se opět rozhodla překvapit své zákazníky a přináší novou aktualizaci operačního systému pro svá zařízení. Tentokrát se jedná o nový HyperOS, který nahradí stávající MIUI. Xiaomi tak chce poskytnout svým uživatelům ještě lepší a výkonnější systém s novými funkcemi a vylepšeními.

HyperOS bude popsán jako vyspělý a moderní operační systém, který zajišťuje plynulý chod zařízení a zlepšuje výkon. Xiaomi slibuje, že nový systém bude efektivnější využívat hardwarové prostředky, což by mělo vést k lepšímu výkonu baterie a celkovému zrychlení zařízení.

Seznam zařízení, která dostanou aktualizaci na HyperOS, je velmi rozsáhlý. Mezi ně patří nejnovější modely jako Xiaomi Mi 11, Mi 11 Pro, Mi 11 Ultra a také starší modely, jako je Xiaomi Redmi Note 10S nebo Xiaomi Mi 10T Pro. Tento krok společnosti potvrdí, že se Xiaomi stará o své zákazníky a snaží se poskytnout jim nejnovější aktualizace i na starší zařízení.

FAQ:

1. Jaký je rozdíl mezi HyperOS a MIUI?
HyperOS je nástupcem MIUI a přináší novinky a vylepšení pro uživatele Xiaomi zařízení. Nový systém slibuje plynulý chod, zlepšenou efektivitu využívání hardwarových prostředků a lepší výkon baterie.

2. Která zařízení dostanou aktualizaci na HyperOS?
Aktualizace na HyperOS dostanou nejnovější modely Xiaomi, včetně Mi 11, Mi 11 Pro a Mi 11 Ultra. Společnost však nepřehlíží ani starší modely, jako je Xiaomi Redmi Note 10S nebo Xiaomi Mi 10T Pro.

3. Kdy bude aktualizace na HyperOS dostupná?
Přesný termín dostupnosti aktualizace na HyperOS nebyl společností Xiaomi zveřejněn. Uživatelé by měli pravidelně kontrolovat aktualizace svých zařízení nebo sledovat oficiální webové stránky, kde budou informace k dispozici.

Zdroj: https://www.phonearena.com/news/xiaomi-hyperos-2024-update-more-devices_id153794