Vypnout reklamy

Xiaomi s vyskakovací kamerou po obou stranách

Vydáno dne: 16.10.2020

Xiaomi s duální vyskakovací kamerou po obou stranách. Na přední i zadní straně tohoto telefonu s vyskakovací kamerou najdeme senzory. Celkem jich telefon má čtyři.


Společnost Xiaomi chystá telefon, se šikmou duální vyskakující kamerou, která směřuje na přední i zadní stranu. Technologie mobilních telefonu se neustále posouvá. Začalo to větší plochou displeje, následovalo snímačem otisků prstů pod displejem, fotoaparátem pod displejem a další. Xiaomi rádo experimentuje a tak uvidíme, jestli se tato technologie uchytí.

K dispozici máme design tohoto telefonu od LetsGoDigital.

Patent byl podán na konci roku 2019 u CNIPA (Čínská národní správa duševního vlastnictví). Patent se skládá ze 16 barevných vyobrazení, stručného popisu zveřejněného dne 8. září 2020.

Jedná se o úhlovou vyskakovací kameru. Tyto dvě kamery pak vycházejí z krytu telefonu v úhlu od sebe. Zajímavosti je, že při tomto vyskakovacím mechanismu jsou kameru jak v přední části, tak i v té zadní.

Xiaomi s duální vyskakovací kamerou
Xiaomi s duální vyskakovací kamerou

Na zadní straně je vytvořeno místo pro LED blesk. Telefon má pak na straně přístup k fyzickým třem tlačítkům, spodní strana má USB-C, dvojitý reproduktor a mikrofon je k dispozici v horní pravé části.

Xiaomi s duální vyskakovací kamerou
Xiaomi s duální vyskakovací kamerou

Jestliže se tento patentový telefon dostane na trh není jasné. Spousta patentů se totiž oficiálně na trh nedostanou.

Další zajímavé příspěvky
Xiaomi Mi 10 Ultra se selfie kamerou pod displejem
Xiaomi Mi 10 Ultra

Xiaomi Mi 10 Ultra bude mít možná selfie kameru pod displejem. Máme k dispozici video, ale uživatel kameru bohužel nezapl.

Xiaomi bude mít pohyblivý kamerový modul
Xiaomi

Xiaomi přichází s inovaci, která má vylepšit širokoúhlé focení. V nynější době dochází tak trochu k deformaci fotek se širokoúhlým Přečíst si více

Šéf Xiaomi promluvil ohledně Mi Mix Alpha
Surge S1

Šéf společnosti Xiaomi promluvil ohledně telefonu Mi Mix Alpha a pokračování vývoje svých čipů Surge S1. Došlo i na celou Přečíst si více

Chytrý telefon Wingtech od Xiaomi

Chytrý telefon Wingtech od Xiaomi bude mít pravděpodobně celoobrazovkový režim. Tedy jedná se o telefon s displejem po celém obvodu Přečíst si více

Tágy: