Vypnout reklamy

Xiaomi Smart brýle oznámeny

Xiaomi včera představilo nové telefony a tablety. Nicméně k dispozici máme informaci, že se chystá i něco jiného a to chytré brýle. V této chvíli se jedná o pouhý koncept bez data vydání a ceny. Vlastně jsou to brýle, jako má nyní Facebook s Ray-Ban.

Xiaomi chytré brýle váží pouhých 51 gramů a dokážou zobrazovat notifikace, jako jsou hovory, pomáhají s navigací, dokážou fotit, překládat text v reálném čase.

Displej brýlí využívá MicroLED a čip měří 2.4mm x 2.02mm, což je opravdu malý čip. Displej zapnete potažením po rámečku.

XiaoAI asistent je primární interakční metodou s brýlemi. Nechá vám zobrazit nejdůležitější notifikace a nebude vás rušit s jakoukoliv notifikací. Uvidíte třeba domácí alarm, důležité informace z kancelářských aplikací, zprávy od důležitých kontaktů a další.

Brýle mají zabudované reproduktory a mikrofony, takže přes ně můžete hovořit. Pro fotografie je tady 5MPx kamera. A zároveň nabízí real-time překlad. Musíte být připojení k internetu v rámci Wi-Fi a Bluetooth. Chytré brýle má čtyřjádrový ARM procesor.