Vypnout reklamy

Xiaomi vyrazí proti Motorola RAZR

Vydáno dne: 18.12.2019

Xiaomi bude mít skládaný telefon ve formě “véčka”, které se dá otvírat. Zároveň obdrží vysouvací kameru a zadní notifikační displej. Neznamená to však, že by firma nad klasickými ohebnými telefony ohrnovala nos. Firma však chce zkusit něco zajímavého a chcete se před konkurenty lišit. V polovině roku 2018 firma podala žádost o patent, který byl […]

Xiaomi bude mít skládaný telefon ve formě “véčka”, které se dá otvírat. Zároveň obdrží vysouvací kameru a zadní notifikační displej.

Neznamená to však, že by firma nad klasickými ohebnými telefony ohrnovala nos. Firma však chce zkusit něco zajímavého a chcete se před konkurenty lišit.

Xiaomi a véčkový telefon
Xiaomi a véčkový telefon

V polovině roku 2018 firma podala žádost o patent, který byl schválen 6. prosince. Skládání bude horizontální nikoliv vertikální. Tímto způsobem je k dispozici protáhly displej, který se dá srovnávat s Motorola RAZR 2019.

Na přední straně tohoto telefonu uvidíme, že má minimální rámeček. Kamera je pak vysouvací a objeví se jen tehdy, když ji potřebujete.

Xiaomi véčkový telefon
Xiaomi véčkový telefon

Na zadní straně má telefon také senzory a dva objektivy. Nicméně kolem kamerového systému byla nainstalovaná malá obrazovka, takže prakticky se jedná o díru v displeji.

Zdroj

Buroň Tomáš
Tágy: