Vypnout reklamy

Xiaomi Watch 2 oficiálně

Poté, co byl odhalen telefon Xiaomi Civi, tak firma odhalila i nové hodinky Xiaomi Watch 2 s podporou aplikací třetí stran. Krom toho i nová sluchátka s aktivním rušením hluku.

Xiaomi Watch 2 má displej 1.43 palců AMOLED s 326 ppi pixelovou hloubkou. Kovový rámeček okolo displeje je dostupný ve třech barvách, které mohou být zkombinovány ve více jak 200 watch faces.

Hodinky běží na klasickém OS systému, ale s podporou aplikací třetích stran. Stále se nejedná o Wear OS, ale hodinky fungují jako obvyklé jiné hodinky a zvládá tak notifikace nebo zvedat hovory.

Watch 2 jsou voděodolné do 5 ATM. Můžete s nimi plavat. Zároveň hodinky podporují na 117 různých sportovních módů, 19 z nich jsou profesionální sporty. Sledování při sportu venku je zvládnuto díky dual-band GPS.

Hodinky mají 470mAh baterií a vydrží na 30 hodin. Pokud je používáte standardně, tak 12 dní.

Hodinky disponují snímačem srdečního tepu, sledování nasycení kyslíku SpO2, sledování spánku.

Xiaomi True Wireless Earphones

Sluchátka dokážou odbourat hluk až do výše 40 dB. Zároveň sluchátka podporují nejnovější kodek vysoké kvality LHDC 4.0. Přehrávání hudby zvládnou na celých 27 hodin a pouzdro může být nabíjeno buď to bezdrátově nebo kabelem. Nechybí ani krytí IP55.