Xiaomi Watch 2 se dostává do prodeje v Evropě za 200 €

Xiaomi Watch 2 je oficiálně venku, ale těžko byste to věděli, když se podíváte na webové stránky Xiaomi. Přesto je zde a již je k dispozici k předobjednání na Amazonu v…

Xiaomi Watch 2 se dostává do prodeje v Evropě za 200 €

Xiaomi Watch 2 je oficiálně venku, ale těžko byste to věděli, když se podíváte na webové stránky Xiaomi. Přesto je zde a již je k dispozici k předobjednání na Amazonu v Německu a Itálii.

Zde jsou odkazy pro Německo, kde je dostupný ve variantách Černá a Stříbrná. Upozorňujeme, že hodinky budou skutečně vydány 25. února (v neděli), takže můžete očekávat jejich doručení kolem 1.-4. března.

Xiaomi Watch 2 přináší mnoho vylepšení a nových funkcí. Má průměr 46 mm a můžete si vybrat mezi černou a stříbrnou barvou. Cena černé verze je €200 a stříbrné €…

Kupující si mohou být jisti, že dostanou kvalitní produkt od Xiaomi, který se vyznačuje skvělým designem a vysokým výkonem. Hlavními rysy Xiaomi Watch 2 jsou vylepšený displej, delší výdrž baterie a nové fitness funkce.

Pokud tedy hledáte moderní chytré hodinky s bohatou výbavou a skvělým designem, určitě nebudete zklamáni Xiaomi Watch 2.

**FAQ**

1. **Kdy bude Xiaomi Watch 2 oficiálně uveden na trh?**
– Xiaomi Watch 2 bude oficiálně uveden na trh 25. února.

2. **Kolik bude stát Xiaomi Watch 2?**
– Cena za Xiaomi Watch 2 se liší podle barvy. Černá verze je k dostání za €200.

3. **Jak dlouho bude trvat doručení Xiaomi Watch 2?**
– Pokud si hodinky objednáte nyní, můžete je očekávat doručené kolem 1.-4. března.

Zdroj: https://www.gsmarena.com/xiaomi_watch_2_goes_on_sale_in_europe_for_200-news-61709.php