Vypnout reklamy

Xiaomi Watch S1, S1 Active, Buds 3T Pro

Xiaomi představilo i vlajkové hodinky a to Xiaomi Watch S1. Patří mezi prémiové chytré hodinky, které disponují safírovým sklem a nerezovým tělem. Zároveň hodinky disponují funkcemi pro sledování zdraví a fitness. S1 Active je třeba levnější a nabízí základní funkce. Nicméně je méně prémiové.

Ono hodně záleží, čemu dáváte vlastně přednost. Nové hodinky od Xiaomi mají 1.43 palcový AMOLED displej a S1 má safírové sklo proti poškrábání. Zároveň mají senzor pro sledování tepu a nechybí ani senzor pro kyslík a sledování spánku. Dále hodinky mají vodě-odolnost s 5ATM a mají celkem 117 sportovních módů.

Nové hodinky nabízejí GNSS (družicový polohový systém – GPS, GLONASS, Galileo a další) funkci a možnost vzít hovor skrz Bluetooth, pokud jste připojeni k telefonu, tedy taková klasika. Na trhu budou hodinky i s podporou NFC. Obojí hodinky jak Active, tak S1 nabídnou 470mAh baterií s výdrži až 12 dnů.

Xiaomi Buds 3T

Xiaomi Buds 3T disponují funkcí ANC, která dokáže vyrušit hluk o 40dB. Mají trojitý mikrofón, podpora LHDC 4.0 s 900 kbps bitrate. Podpora SBC a AAC kodeků.

Samozřejmostí je IP55 krytí proti prachu a vodě. Výdrž je 6 hodin, ale díky pouzdru je až 24 hodin. Lze je nabíjet pomocí USB-C nebo bezdrátově či přes Qi.

S1 Active a Buds 3T mají stát 199$ a tedy okolo 5000,- Kč. Prémiové hodinky Watch S1 pak 269$ a tedy okolo 8000,- Kč.

Dostupnost ještě bude potvrzena.