Xiaomiho další vlajková loď může vsadit na titan, ale ne úplně všechno

S příchodem Xiaomi 14 Pro přichází speciální edice, která se od standardního modelu odlišuje tím, že místo kovového rámu používá titanový. Podle nových úniků se zdá, že Xiaomi by mohlo následovat…

Xiaomiho další vlajková loď může vsadit na titan, ale ne úplně všechno

S příchodem Xiaomi 14 Pro přichází speciální edice, která se od standardního modelu odlišuje tím, že místo kovového rámu používá titanový. Podle nových úniků se zdá, že Xiaomi by mohlo následovat stejný trend i u připravovaného modelu Xiaomi 14 Ultra. Ačkoli je možné, že tato technologie nebude dostupná pro běžnou variantu.

Titanový rám přináší několik výhod oproti kovovému rámu. Je odolnější a lépe se chrání proti poškrábání a pádům. Tato technologie je často používána v leteckém průmyslu a teď by se mohla stát součástí i světa mobilních telefonů. S titanovým rámem by se Xiaomi 14 Ultra mohl stát ještě více odolným a robustním smartphonem.

Nicméně, zatím není známo, zda bude titanový rám k dispozici pouze pro speciální edici Xiaomi 14 Ultra, nebo zda bude dostupný i na běžné verzi. Xiaomi by mohl využít tuto novinku jen jako marketingovou strategii, aby přilákal více zákazníků. Pokud však konkrétní informace nejsou k dispozici, musíme se spokojit s předpoklady.

Někteří nadšenci do mobilních telefonů již vyjádřili zájem o tento připravovaný model a zvěsti o titanovém rámu ještě více rozdmýchávají jejich očekávání. Doufají, že Xiaomi 14 Ultra bude mít nejen kvalitní zpracování, ale i přesný a moderní design. Navíc, kombinace titanu s dalšími vysoce kvalitními materiály by mohla vést ke vzniku jedinečného smartphonu, který bude vynikat svou odolností i elegantním vzhledem.

FAQ:
1. Bude titanový rám dostupný pouze pro speciální edici Xiaomi 14 Ultra?
– Zatím není známo, zda bude titanový rám dostupný i na běžné verzi.

2. Jaké jsou výhody titanového rámu oproti kovovému rámu?
– Titanový rám je odolnější a lépe se chrání proti poškrábání a pádům.

3. Jaká je reakce nadšenců na zvěsti o přítomnosti titanového rámu u Xiaomi 14 Ultra?
– Nadšenci se těší na tento připravovaný model a doufají, že Xiaomi 14 Ultra bude mít nejen kvalitní zpracování, ale i moderní design.

Zdroj: https://www.androidpolice.com/no-titanium-for-xiaomi-14-ultra/