Sony Xperia XZ1 Compact září v uniklém renderu – video uvnitř.

Rendery většinou ukážou alespoň, jak bude telefon přibližně vypadat, i když se nejedná o úplně reálné fotografie, tak dají přibližný pohled na telefon. Podle všeho má právě Sony představit tento telefon Sony Xperia XZ1 Compact na IFA konferenci 2017, která se koná od 1. září, ale již 31. srpna
Sony Xperia XZ1 Compact

Rendery většinou ukážou alespoň, jak bude telefon přibližně vypadat, i když se nejedná o úplně reálné fotografie, tak dají přibližný pohled na telefon.

Podle všeho má právě Sony představit tento telefon Sony Xperia XZ1 Compact na IFA konferenci 2017, která se koná od 1. září, ale již 31. srpna se představí novinky pro novináře. Tento telefon bude přibližně ve stejné specifikaci, jako xperia X1.

Telefon Xperia XZ1 Compact bude malý nebo alespoň bude mít menší displej. Zároveň nabídne menší rámeček, ale Sony se zaručeně nevzdá spodního rámečku, který bude větší, než ten horní.

Xperia XZ1 Compact má mít 4.6 palcový displej s rozměry telefonu 129.5 x 64.5 x 9.4 mm. Zároveň má 3.5mm jack díru, microSD slot a USB-Typ C.

Specifikace Sony Xperia XZ1 Compact

Vypadá to jako něco podobného k XZ1, který je větší. Je to docela jasné, proto se verze jmenuje Compact. Telefon je z kovu a má stereo reproduktor. Dále nabídne NFC a Snapdragon 835 se 4GB RAM a 2600 mAh baterií.