Yahoo Finance: Klíčový nástroj pro sledování trhů a ekonomiky

S Yahoo Finance sledujte trhy a ekonomiku, obchodujte s akciemi, kryptoměnami a dluhopisy. Získejte personalizované zprávy a upozornění.

Aplikace Yahoo Finance je přední aplikací, kterou používají miliony lidí ke sledování trhů a ekonomiky. S Yahoo Finance můžete mít neustálý přehled o denních pohybech, abyste byli nepřetržitě informováni o novinkách v oblasti financí, takže jste dobře vybaveni k tomu, abyste mohli obchodovat co nejlépe.

Ať už obchodujete s akciemi, kryptoměnami nebo dluhopisy, můžete se spolehnout, že Yahoo Finance vás bude informovat o personalizovaných zprávách a upozorněních. Získejte přístup k informacím o akciovém, krypto nebo dluhopisovém trhu a aktualizacím investic v reálném čase, abyste zůstali na špici trhu.

Propojte své portfolio s Yahoo Finance a mějte přehled o svých držbách na cestách. Podívejte se na denní výkon svého podniku na první pohled na kartě „Domů“. Sledujte akcie a získejte nabídky v reálném čase a personalizované zprávy. Získejte oznámení push z trhů jako NASDAQ, Dow Jones, BTC, CMC Crypto 200, ceny ropy, trh s dluhopisy, zlato a další.

Co je Yahoo Finance?

Yahoo Finance je přední aplikace pro sledování trhů a ekonomiky, která poskytuje personalizované zprávy a upozornění.

S čím mi může Yahoo Finance pomoci?

Yahoo Finance vám může pomoci se sledováním akciového, krypto a dluhopisového trhu, aktualizacemi investic v reálném čase a personalizovanými zprávami.

Jaké trhy mohu sledovat pomocí Yahoo Finance?

Yahoo Finance vám umožní sledovat trhy jako NASDAQ, Dow Jones, BTC, CMC Crypto 200, ceny ropy, trh s dluhopisy, zlato a další.

Jak propojím své portfolio s Yahoo Finance?

Propojte své portfolio s Yahoo Finance pomocí aplikace a získejte přehled o svých držbách na cestách.

Aplikaci stáhnete níže

  • Funkce
  • Uživatelské rozhranní
4.8

Popis

S Yahoo Finance sledujte trhy a ekonomiku, obchodujte s akciemi, kryptoměnami a dluhopisy. Získejte personalizované zprávy a upozornění.