Vypnout reklamy

YouTube a jeho příběhy po vzoru Instagramu

Děti si dělají různé příběhy na Instagramu a Google to ví a potřebuje si udržet svou základnu na YouTube. Důvodem je i konkurence v podobě IGTV, takže není nač čekat. Vypadá to tedy na aktualizaci přímo na serveru, kde uživatelé mohou odesílat krátké videa a v aplikaci YouTube se poté objeví záložka příběhy nebo i […]

Děti si dělají různé příběhy na Instagramu a Google to ví a potřebuje si udržet svou základnu na YouTube. Důvodem je i konkurence v podobě IGTV, takže není nač čekat.

Vypadá to tedy na aktualizaci přímo na serveru, kde uživatelé mohou odesílat krátké videa a v aplikaci YouTube se poté objeví záložka příběhy nebo i normálně v horní liště.

YouTube příběhy

YouTube příběhy

Avšak Google asi nemá moc kreativity, protože uživatelské rozhraní vypadá téměř totožně jako příběhy v Instagramu. Právě díky konkurenci v oblasti IGTV se Google rozhodl k tomuto kroku. U IGTV mohou uživatelé posílat hodinová videa.

YouTube příběhy

YouTube příběhy

Pokud máte aplikaci YouTube a stále nevidíte tuto aktualizaci s příběhy, tak nezoufejte, protože během několika dnů nebo týdnů ji taktéž obdržíte.

Aplikaci stáhnete níže

YouTube