YouTube Playables: Nová Herní Funkce Přímo ve Vaší Aplikaci

Nová funkce YouTube Playables nabízí více než 75 bezplatných her přímo v aplikaci YouTube.

První přišel Netflix a teď se do herního světa přidává i YouTube. Nově spuštěná funkce YouTube Playables nabízí více než 75 bezplatných her přímo v aplikaci YouTube.

Chcete se podívat? Přejděte na sekci Prozkoumat na domovské stránce YouTube na vašem zařízení s Androidem a vyhledejte Playables. Hru si můžete okamžitě vybrat a začít hrát. Je také snadné sdílet své oblíbené hry s přáteli; stačí použít možnost sdílení v menu se třemi tečkami. Pokud je zatím nemůžete najít, nezoufejte, YouTube Playables bude brzy přístupný pro všechny.

Playables jsou spíše neformální hry, jako například Trivia Crack, Cut the Rope, Tomb of the Mask, Words of Wonders a Angry Birds Showdown. Tyto malé hry slouží jako krátké rozptýlení mezi videi. Můžete si ukládat svůj postup a sledovat své vysoké skóre, abyste viděli, jak si vedete v porovnání s přáteli.

YouTube aktivně hledá zpětnou vazbu od uživatelů, jak vylepšit Playables. Své návrhy můžete zasílat pomocí tlačítka „odeslat zpětnou vazbu“ při hraní jakékoli hry.

Ne Každý Je Hráč

Reakce na Playables jsou smíšené. Zatímco někteří uživatelé jsou nadšení z nové funkce, jiní se ptají, proč by YouTube mělo vstupovat do herního průmyslu.

YouTube je přece dlouhodobě preferovanou stránkou pro poslech hudby, sledování videí a sledování nejnovějších video esejů. Proč tedy přidávat hry do této kombinace?