Vypnout reklamy

YouTube Premium a YouTube Music Premium se rozšířilo do dalších sedmi států světa. Jedná se o státu jako je Chile, Kolumbie, Japonsko, Peru, Portugalsko, Švýcarsko nebo Ukrajina. Služba je tak dostupná již ve 29 zemích světa. Jedná se o klasickou službu pro sdílení hudby. Zaplatíte si měsíční poplatek asi 250,- Kč měsíčně a otevře se […]

15.11.2018

YouTube Premium a Music Premium v dalších zemích světa

YouTube Premium a YouTube Music Premium se rozšířilo do dalších sedmi států světa. Jedná se o státu jako je Chile, Kolumbie, Japonsko, Peru, Portugalsko, Švýcarsko nebo Ukrajina. Služba je tak dostupná již ve 29 zemích světa.

Jedná se o klasickou službu pro sdílení hudby. Zaplatíte si měsíční poplatek asi 250,- Kč měsíčně a otevře se vám katalog Google Play Hudby a exkluzivní mixy YouTube, Covery nebo živé koncerty.

YouTube Premium včetně Music Premium přidává plnohodnotnou YouTube ovládání, přidává pozadí a poskytuje offline přehrávání. Tato služba pak stojí asi 300,- Kč měsíčně.

YouTube premium

YouTube premium

Nicméně stále zde mezi těmito státy není Česká republika.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.