Yuuna a strašidelné termální prameny: Napínavý a vášnivý bludišťák Kiwami je rogue-like RPG založené na mangové sérii, nyní k dispozici na mobilu

FURYU Corporation nedávno oficiálně uvedla na trh mobilní hru Yuuna and the Haunted Hot Springs: The Thrilling Steamy Maze Kiwami, která umožňuje hráčům zažít manga sérii jako roguelike RPG. Manga z…

Yuuna a strašidelné termální prameny: Napínavý a vášnivý bludišťák Kiwami je rogue-like RPG založené na mangové sérii, nyní k dispozici na mobilu

FURYU Corporation nedávno oficiálně uvedla na trh mobilní hru Yuuna and the Haunted Hot Springs: The Thrilling Steamy Maze Kiwami, která umožňuje hráčům zažít manga sérii jako roguelike RPG. Manga z časopisu Weekly Shonen Jump (Shueisha) vypráví příběh Kogarashiho, který potkává středoškolskou dívku, když se přestěhuje do lázní Yuragi – problém však je, že dívka jménem Yuuna je ve skutečnosti duch a je úzce spjata s lázněmi.

Adaptace romantické komedie sleduje Yuunu, jak se vydává do podzemí, aby zachránila Kogarashiho. „Dreamy Miniature Garden“ bohužel přináší překvapení na každém rohu, protože uspořádání se mění s každým novým pokusem. Yuuna and the Haunted Hot Springs: The Thrilling Steamy Maze Kiwami nabízí unikátní příběh, který je exkluzivní pro tuto hru.

V rámci hry se hráči mohou těšit na bohatý obsah a různé herní prvky, které poskytnou zábavu na hodiny. Hra bude obsahovat také kooperační režim, ve kterém hráči budou moci spolupracovat a prozkoumávat podzemí společně.

Vzhledem k popularitě manga série a kombinaci roguelike RPG žánru by Yuuna and the Haunted Hot Springs: The Thrilling Steamy Maze Kiwami mohlo být zajímavým zážitkem pro fanoušky. Hra nabízí příběh plný romantiky, komedie a dobrodružství, který si hráči mohou užít na svých mobilních zařízeních.

Není pochyb o tom, že tato hra bude přinášet hodně vzrušení a napětí pro hráče, které se rádi vydávají na dobrodružství do temných a nebezpečných podzemních chodeb. Pokud jste fanoušci manga sérií a roguelike RPG her, rozhodně byste neměli minout tuto novinku od FURYU Corporation.

FAQ:
1. Jaký je příběh hry Yuuna and the Haunted Hot Springs: The Thrilling Steamy Maze Kiwami?
2. Jaké herní prvky a kooperační režim nabízí tato hra?
3. Pro jaké platformy je tato hra dostupná a kolik stojí?

Klíčová slova: Yuuna and the Haunted Hot Springs: The Thrilling Steamy Maze Kiwami, manga, roguelike RPG, mobilní hra, FURYU Corporation, příběh, bohatý obsah, kooperační režim.

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/yuuna-and-the-haunted-hot-springs-the-thrilling-st/launch/