Z trosk až k bohatství: Tower of Fantasy 3.6 je na cestě!

Tower of Fantasy se připravuje na velkou aktualizaci a přináší spoustu skvělých věcí! V nové verzi 3.6 – Beyond Horizons vás čeká zcela nová mapa Aquaville, kterou můžete prozkoumávat.

Tak o co…

Z trosk až k bohatství: Tower of Fantasy 3.6 je na cestě!

Tower of Fantasy se připravuje na velkou aktualizaci a přináší spoustu skvělých věcí! V nové verzi 3.6 – Beyond Horizons vás čeká zcela nová mapa Aquaville, kterou můžete prozkoumávat.

Tak o co tedy jde v Aquaville? Ukazuje se, že toto místo není obyčejné fantasy prostředí. Má historii lidstva z jeho raných dnů a nějakou chytrou technologii před datováním.

Bohužel, mělo těžký start, ale hej, vypadá to dobře! Díky pokročilým technologiím jako Distant Beacon Cabin a Gravity Rail se Aquaville vzpamatovává.

Složité struktury, složité operační systémy a postupný návrat gravitační funkce – vše přispívá k obnově města. Ale pozor, je tu háček! Ty ruiny a průmyslové zóny jsou zahaleny tajemstvím a máme pocit, že skrývají klíč k vyhnání Temnoty z Oblasti 9. Je čas odhalit tyto tajemství!

Nyní se na obzoru objevuje nový příběhový mix s názvem Impending Storm. Název naznačuje, že se chystá epický cyklon, který vás zavede ke střetu s Mateřským rojem.

Ale nejde jen o meče a boje s bosy. Tower of Fantasy 3.6 přináší celou řadu náročných puzzlů. Slyšeli jste někdy o Thawing Talismanu? Je to záhadný předmět zanechaný mimozemskou civilizací a jedná se o nabíjení temných znaků pomocí Aquaville Bright Crystalů. Očekávejte více úkolů pro vaše mozkové závity rozesetých po mapě Beyond Horizons. Nechte své neurony zapracovat!

Takže si označte kalendář, protože aktualizace verze 3.6 Tower of Fantasy se chystá vydání 30. ledna pro PlayStation 4, PlayStation 5, iOS, Android a PC. Abyste se dostali do hry, stáhněte si Tower of Fantasy z Google Play!

Předtím než skončíte, podívejte se na nejnovější zprávy o Eversoulu, který hledá beta testery pro jeho japonskou verzi.

FAQ:
1. Kdy bude aktualizace 3.6 Tower of Fantasy vydána?
– Aktualizace bude vydána 30. ledna.

2. Na jakých platformách bude aktualizace dostupná?
– Aktualizace bude dostupná pro PlayStation 4, PlayStation 5, iOS, Android a PC.

3. Co je nového ve verzi 3.6 Tower of Fantasy?
– Ve verzi 3.6 Tower of Fantasy přibude nová mapa Aquaville, nový příběhový mix Impending Storm, nové bossové, hádanky a další vylepšení.

Zdroj: https://www.droidgamers.com/news/tower-of-fantasy-3-6/