Začíná předregistrace na novou hru One Punch Man: World na mobilních zařízeních.

One Punch Man: World se zdá být připravován na globální vydání, jak se blíží začátek jeho uzavřeného beta testu. Crunchyroll Games oznámil titul v červenci jako multiplayerovou akční hru založenou na…

Začíná předregistrace na novou hru One Punch Man: World na mobilních zařízeních.

One Punch Man: World se zdá být připravován na globální vydání, jak se blíží začátek jeho uzavřeného beta testu. Crunchyroll Games oznámil titul v červenci jako multiplayerovou akční hru založenou na oblíbeném anime seriálu a vyvinutou společností Perfect World. Dnes bylo oznámeno další důležité události, protože se začaly přijímat předregistrace na iOS a Android.

Pokud jste o této hře dosud neslyšeli, One Punch Man: World je 3D akční hra, která bude spuštěna na mobilních zařízeních i PC s plnou podporou crossplay. Obsahuje oblíbené postavy jako Genos, Mumen Rider, Silverfang a samozřejmě protagonistu Saitamu, který bude ve hře hratelný zcela neočekávaným způsobem. …

[ČÍST VÍCE]

FAQ:

1. Kdy bude uzavřený beta test?

Uzavřený beta test pro One Punch Man: World bude zahájen v brzké době. Datum však zatím není známo.

2. Které platformy budou hru podporovat?

Hra bude dostupná pro mobilní zařízení s operačním systémem iOS a Android, stejně jako pro PC.

3. Kdo je vývojářem hry?

Hra One Punch Man: World byla vyvinuta společností Perfect World, ve spolupráci s Crunchyroll Games.

4. Kdo jsou hráči schopni hrát v uzavřené beta verzi?

Uzavřený beta test bude omezen na vybrané hráče, kteří se úspěšně předregistrovali a byli vybráni organizátory.

5. Jak se mohu předregistrovat?

Předregistrace je možná prostřednictvím oficiálních obchodů s aplikacemi na iOS a Android. Stačí vyhledat hru One Punch Man: World a zaregistrovat se.

Článek:

Krátce po oznámení multiplayerové akční hry One Punch Man: World na základě stejnojmenného anime seriálu, se společnost Crunchyroll Games rozhodla otevřít předregistrace na iOS a Android. Tato 3D akční hra s plnou podporou crossplay se stane dostupnou nejen pro mobilní zařízení, ale také pro PC.

Fanouškové oblíbených postav jako Genos, Mumen Rider, Silverfang a Saitama se mohou těšit na nečekanou hratelnost, která překvapí. Hráči budou mít příležitost zkusit si ztvárnit Saitamu a rozdávat úžasné údery, které dokážou jediným pohybem porazit protivníka.

Uzavřený beta test je plánován na brzkou dobu, avšak datum zatím nebylo oznámeno. Hráči, kteří se úspěšně předregistrují a budou vybráni jako účastníci bety, budou mít možnost vyzkoušet tuto novou akční hru dříve než ostatní. Předregistrace je možná prostřednictvím oficiálních obchodů s aplikacemi na iOS a Android.

One Punch Man: World slibuje být zajímavou hrou, která přiláká fanoušky anime série i nové hráče. Buďte připraveni začít dobrodružství ve světě One Punch Mana

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/one-punch-man-world/pre-registration-live-now-android-ios/