Začněte s chytrými žárovkami: Zbystřete svůj domov

Jak chytrý je tvůj domov? Když se omezujete na chytrou televizi a zařízení Alexa, které používáte jen k zjištění počasí nebo spuštění posledních epizod svých oblíbených true-crime podcastů, možná byste měli...
Začněte s chytrými žárovkami: Zbystřete svůj domov

Jak chytrý je tvůj domov? Když se omezujete na chytrou televizi a zařízení Alexa, které používáte jen k zjištění počasí nebo spuštění posledních epizod svých oblíbených true-crime podcastů, možná byste měli udělat něco jiného. Nemusíte hned dělat kompletní rekonstrukci a proměnit svůj domov ve stylu Jetsonů, ale můžete začít malým krokem a nainstalovat chytré žárovky. Tato malá úprava vám dává další věc, kterou můžete požadovat od vašeho chytrého asistenta: přepínání světel a měnění jejich barev na váš povel.

Chytré žárovky jsou jednou z nejjednodušších a nejefektivnějších možností, jak přidat chytré funkce do vašeho domova. Stačí je vyměnit za běžné žárovky a propojit je se svým chytrým zařízením. Poté můžete využít širokou škálu funkcí, které tyto žárovky nabízejí.

Jednou z nejoblíbenějších funkcí je možnost ovládání světel pomocí hlasového asistenta. Stačí jednoduše požádat svého asistenta, aby zapnul nebo vypnul světla a ihned na to vám budou splněny vaše přání. Můžete také změnit barvu světel, například na romantickou atmosféru večera, nebo se přizpůsobit různým situacím, jako je například sledování filmu nebo relaxace. Možnosti jsou téměř neomezené.

Další výhodou chytrých žárovek je jejich energetická účinnost. Tyto žárovky jsou navrženy tak, aby spotřebovávaly méně energie a měly delší životnost než běžné žárovky. To znamená nižší náklady na energii a také méně častou potřebu výměny žárovek.

Pokud se obáváte složitého nastavení chytrých žárovek, nemusíte se bát. Instalace a propojení s vaším chytrým zařízením je jednoduchá a intuitivní. Většina výrobců poskytuje také uživatelsky přívětivé aplikace, které vám umožní snadno ovládat svá světla a nastavit jejich funkce podle svých představ.

Chytré žárovky jsou skvělým způsobem, jak začít s chytrým domovem. Ať už se jedná o vylepšení vašeho zážitku z osvětlení, snížení nákladů na energii nebo jenom o další zábavu, kterou můžete mít s vaším chytrým asistentem, tyto žárovky vám poskytnou vše, co potřebujete.

Takže neváhejte a přidejte chytré žárovky do svého domova, aby váš chytrý asistent měl ještě více práce. Vaše světla vás budou poslouchat a vy si budete užívat nové možnosti, které vám tento malý upgrade přináší.

Zdroj: https://www.androidpolice.com/3-pack-philips-hue-smart-bulbs-deal/