Zadní panel LG V30 odhalen

Kolem telefonu LG V30 je spousta spekulací, ale dnes máme fotografií, která ukazuje zadek mobilního telefonu. Jedná se spíše o render buď to od výrobce krytů na mobil nebo se jedná o CAD design. Avšak duální kamera je na všech fotografiích. Duální fotoaparát je značkou pro sérií V. Neznámé jediný telefon V série, který by […]

LG V30

Kolem telefonu LG V30 je spousta spekulací, ale dnes máme fotografií, která ukazuje zadek mobilního telefonu. Jedná se spíše o render buď to od výrobce krytů na mobil nebo se jedná o CAD design. Avšak duální kamera je na všech fotografiích.

Duální fotoaparát je značkou pro sérií V. Neznámé jediný telefon V série, který by duálním fotoaparátem nedisponovat. Na zadní straně LG V30 bude také umístěn snímač otisků prstů. Na boku jde viděl LED blesk a laserové automatické zaostřování.

LG V30

LG V30

Podle posledních informací má zde být i bezdrátové nabíjení, tak uvidíme, co je na tom pravdy. Avšak telefon má být odhalen na IFA v Srpnu 31. A jedná se o první telefón V série, který se dostane oficiálně na trh Evropy!