Vypnout reklamy

Záhadná Nokia 7 Plus se objevila na GeekBench

HMD Global, která si zakoupila značku Nokia stále sílí a vypadá to, že nabídne i další telefon Nokia 7 Plus. Nokia již slíbila, že na MWC představí něco úžasného. Podle všeho není důvod ve zpomalení co se týče nabízených modelů a to ani pro rok 2018. Další potenciální zařízení se objevilo v testu na GeekBench. […]

Nokia reklama v TV

HMD Global, která si zakoupila značku Nokia stále sílí a vypadá to, že nabídne i další telefon Nokia 7 Plus. Nokia již slíbila, že na MWC představí něco úžasného. Podle všeho není důvod ve zpomalení co se týče nabízených modelů a to ani pro rok 2018.

Další potenciální zařízení se objevilo v testu na GeekBench. Vypadá to na telefon Nokia 7 Plus, jak je zde i napsáno. Podívejte se kolik telefon dostal bodů v tomto testu. Bude to nějaký vlajkový telefon?

Pravděpodobně nikoliv, ale bude to něco mezi. Telefon nabídne podle všeho Snapdragon 660 a 4GB RAM. Další informace o HW tohoto telefonu nemáme. Podle všeho má přijít se systémem Android 8.0.0.

Test Nokia 7 Plus

Test Nokia 7 Plus

Jak jsme řekli. Telefon bude patřit někde mezi Nokia 8 a Nokia 7. Nebude to podle všeho úplně vlajkový telefon. Nový čip Snapdragon 660 nabídne 14nm výrobní proces, Kryo 260 jádra a lepší Adreno 512 GPU. No je se na co těšit.