Vypnout reklamy

Záhadný telefon od Huawei na TENAA. Pravděpodobně se jedná o dostupnější verzi mobilního telefonu nova5. Uvidíme, co se z toho vyklube.

Huawei představil telefon nova 4 v prosinci roku 2018 a byl to první telefon s dírou v displeji pro selfie kameru. Následovaly další zařízení a to včetně nova 5i.

Nicméně poprvé vidíme nový telefon, který disponuje přední kamerou a pouze se dvěma senzory na zadní straně. Kódové označení ART-TL00x a má certifikaci v Číně.

Chybí senzor otisků prstů a má relativně nízký počet kamer na zadní straně. Je tedy možné, že se jedná o dostupný telefon nova 5. Je možné, že telefon dorazí s OLED displejem.

Specifikace displeje je 6.39 palců s rozlišením 720p. Honor Play 3 má podobný design, ale tento má pouze dvě kamery na zadní straně a to 48MPx a 8MPx. Selfie kamera je s 8MPx.

Vypadá to tedy na telefon střední třídy. Ze specifikací vyplývá, že nabídne baterií o velikosti 3900mAh a čip zde bude Kirin 710F. O rychlém nabíjení zde není ani řeč.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.