Vypnout reklamy

Huawei představil telefon nova 4 v prosinci roku 2018 a byl to první telefon s dírou v displeji pro selfie kameru. Následovaly další zařízení a to včetně nova 5i.

Nicméně poprvé vidíme nový telefon, který disponuje přední kamerou a pouze se dvěma senzory na zadní straně. Kódové označení ART-TL00x a má certifikaci v Číně.

Chybí senzor otisků prstů a má relativně nízký počet kamer na zadní straně. Je tedy možné, že se jedná o dostupný telefon nova 5. Je možné, že telefon dorazí s OLED displejem.

Specifikace displeje je 6.39 palců s rozlišením 720p. Honor Play 3 má podobný design, ale tento má pouze dvě kamery na zadní straně a to 48MPx a 8MPx. Selfie kamera je s 8MPx.

Vypadá to tedy na telefon střední třídy. Ze specifikací vyplývá, že nabídne baterií o velikosti 3900mAh a čip zde bude Kirin 710F. O rychlém nabíjení zde není ani řeč.

Zdroj

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.