Vypnout reklamy

Záhadný telefon od Sony objeven na GFXBench testu

Sony má spoustu práce se změnou svých sérií. Série Z bude nově oficiálně představena jako série X se zařízeními jako je Xperia X a Xperia X Performance. Na GFXBench se však objevil chytrý telefon s označením Sony 24UJ95LH34QX77B1. Specifikace neznámého telefonu od Sony Tento model je tak trošku více podobný telefonu Xperia X Performance. Využívá […]

Sony

Sony má spoustu práce se změnou svých sérií. Série Z bude nově oficiálně představena jako série X se zařízeními jako je Xperia X a Xperia X Performance. Na GFXBench se však objevil chytrý telefon s označením Sony 24UJ95LH34QX77B1.

Specifikace neznámého telefonu od Sony

Tento model je tak trošku více podobný telefonu Xperia X Performance. Využívá Qualcomm Snapdragon 820, 3GB RAM a blíží se tak svými specifikacemi vlajkovém telefonu Sony. Displej má 1920 x 1080Px a má 5.1 palců místo 5 palců, kterými disponuje X Performance.

Sony Xperia

Sony Xperia

Popravdě to vypadá na telefon, který se liší v distribuci. Je možná určen právě jen pro Evropský trh. Kdo ví. Protože je tady další rozdíl Mezi Xperia X Performance. Kamera má 21MPx a přední kamera 12MPx. Na Xperia X Performance má kamera 23MPx a přední kamera 13MPx.

Je také docela možné, že se jedná o úplně nové zařízení.