Zahájení předobjednávek a alfa testu pro projekt Utopia No.8 od společnosti Happy Tomato Entertainment

Přečtěte si o předobjednávkové kampani společnosti Happy Tomato Entertainment pro projekt Utopia No.8, která zahrnuje alfa test, předběžný přístup a taneční výzvu pro UNICEF. Hra bude dostupná pro iOS, Android a PC a bude podporovat několik jazyků.

Společnost Happy Tomato Entertainment Corporation oficiálně zahájila předobjednávkovou kampaň pro projekt Utopia No.8 Planet Resident Recruitment. Díky této kampani se hráči mohou zúčastnit alfa testu, který začne v červnu, a také předběžného přístupu v listopadu. Tato společenská hra vyzývá hráče, aby se zapojili do vzrušující taneční výzvy, kdy Utopia No.8 po dosažení určitého milníku věnuje určitou částku Dětskému fondu OSN (UNICEF).

Ve hře Utopia No.8 se hráči mohou zapojit do náborového projektu Planet Resident na Kickstarteru ještě před oficiálním spuštěním pro iOS, Android a PC. Hra bude vydána v angličtině, v budoucnu bude podporována více jazyků – zjednodušená čínština, tradiční čínština, japonština, korejština a francouzština.

Pokud toužíte získat exkluzivní časově omezenou výbavu, jistě vás potěší, že kosmetika a rekvizity dostupné v rámci předobjednávkové kampaně budou přístupné pouze během akce. Během předobjednávkové kampaně si také můžete v simulátoru PIYA přizpůsobit vzhled zvířátka PIYA. Podpora hry navíc znamená získání NPC s vaším jménem jako dalšího bonusu.

Kdy začíná alfa test a předběžný přístup pro Utopia No.8?

Alfa test začíná v červnu a předběžný přístup v listopadu.

Na jakých platformách bude Utopia No.8 dostupná?

Hra bude dostupná pro iOS, Android a PC.

Jaké jazyky bude hra podporovat?

Hra bude vydána v angličtině a v budoucnu bude podporovat zjednodušenou čínštinu, tradiční čínštinu, japonštinu, korejštinu a francouzštinu.

Jaký je cíl taneční výzvy ve hře?

Cílem je dosažení určitého milníku, po kterém Utopia No.8 věnuje určitou částku Dětskému fondu OSN (UNICEF).

Jak získám exkluzivní časově omezenou výbavu a kosmetické předměty?

Tyto předměty jsou dostupné v rámci předobjednávkové kampaně a budou přístupné pouze během této akce.

Co je simulátor PIYA a jak ho mohu využít?

Simulátor PIYA vám umožní přizpůsobit vzhled zvířátka PIYA během předobjednávkové kampaně.

Jaký bonus získám za podporu hry?

Za podporu hry získáte NPC s vaším jménem jako další bonus.

  1. Kickstarter je zde
  2. Oficiální stránky zde