Vypnout reklamy

Zahrajte si hru PUBG již dnes.

Vydáno dne: 18.3.2018

PUBG měl být na mobilní telefon a to pro celý svět, nicméně je pouze dostupný v Kanadě a pro Českou republiku není místo. Snad časem ale bude. Jaký problém je k vydání této hry v Evropě nevíme. Prozatím si tak hra drží exkluzivitu pouze pro Kanadu. Hra je oficiálně v anglickém jazyce. Hra je teprve ve verzi […]

PUBG měl být na mobilní telefon a to pro celý svět, nicméně je pouze dostupný v Kanadě a pro Českou republiku není místo. Snad časem ale bude. Jaký problém je k vydání této hry v Evropě nevíme. Prozatím si tak hra drží exkluzivitu pouze pro Kanadu.

Hra je oficiálně v anglickém jazyce. Hra je teprve ve verzi 0.32 a možná to je ten důvod, proč nešla do celého světa. Vše se totiž muselo uspěchat proti konkurenci Fortnite, Nicméně PUBG android hra na mobil je stále v betaverzi, takže očekávejte chyby.

Jak na instalaci této hry?

Je potřeba mít povoleno instalování z neznámých zdrojů, tedy instalaci aplikací mimo Google Play:

  • Posléze si stáhněte aplikaci APKPure
  • Poté si stáhněte XAPK soubor k PUBG z APKPure
  • Otevřete aplikaci a klikněte na menu v pravém horním rohu, kde si vyberete APK / XAPK Management
  • Klikněte u PUBG MOBILE na install
  • Nechte aplikaci, aby pracovala a následně se objeví klasická instalace
  • Hru si pak můžete bezproblému spustit.

Požadavky na hru nejsou nikterak vysoké a rozjede ji i normální telefon střední třídy. Je však potřeba disponovat systémem Android 5.1.1 L a 2GB RAM. V nastavení hry máte možnost zvolit tři grafické možnosti, takže nebude problém hru rozjet i když na minimální požadavky.

Co hra nabízí?

Hra nabízí možnost bojovat s ostatními hráči na jednom serveru. K dispozici na jedné mapě je až 100 hráčů. Hrajete tak o přežití. Zvolte si správnou strategií, abyste se dostali do nejvyšších částech v žebříčku.

Dále je hra vybavena silným herním jáder a to je Unreal Engine 4, který nabízí skvělé grafické zpracování a také parádní zvukové zpracování. Doporučujeme použít sluchátka a hrát večer. Jedná se o povedený port z PC hry PUBG.

Video ze hry

 

Buroň Tomáš