Vypnout reklamy

Zahrajte si Morrowind z PC na mobilu

Vydáno dne: 9.5.2019

Zahrajte si hru Morrowind z PC na mobilním telefonu. Budete potřebovat následující aplikaci a originální hru z PC, kterou si nahrajete.

Vývojáři OpenMicroWave vymysleli způsob, jak si zahrát Morrowind na mobilním telefonu android. Avšak budete potřebovat originální kopií této hry a zároveň vlajkový telefon, pro nejlepší zážitek.

Je to naprosto jednoduché. Potřebujete nahrát data z PC verze hry do mobilního telefonu a následně skrz aplikaci OpenMicroWave hru spustit. Následně si rozvrhněte jednotlivá akční tlačítka na displeji telefonu.

Je potřeba vlastnit originální hru z PC

Hru si jen tak nestáhnete, takže jak říkáme, je potřeba mít originální hru v PC, abyste si hru na mobilu mohli zahrát. Hra nabízí obrovský herní svět ve stylu RPG. Aby hra běžela plynule, tak se doporučuje vlajkový telefon.

OpenMicroWave (OMW)
Price: Free
Další zajímavé příspěvky
Hra na mobil Brave Dungeon
Hra Brave Dungeon

Vynikající RPG hra Brave Dungeon je tady. Vytvořte si vlastního hrdinu, se kterým budete bojovat a postavte se proti temnotě.

Hra na mobil Raziel: Dungeon Arena
Raziel: Dungeon Arena

Jedná se o výbornou hru, ve které budete muset udělat vše proto, abyste se dostali co nejdále to bude možné.

Hra na mobil Blade XLORD
Hra na PC Blade XLORD

Hra na mobil Blade XLORD sice není dostupná na Google Play pro CZ trh, ale pojďme se podívat, co tato Přečíst si více

Hra na mobil AdventureQuest 3D MMO RPG
Hra na mobil AdventureQuest 3D MMO RPG

Jedná se o online RPG hru, ve které se ocitáte v otevřeném světě. Vytvořte si svou postavu, vylepšujte ji a Přečíst si více