Vypnout reklamy

Zahrajte si největší PlayStation Vita exkluzivky na mobilu

Na mobilní telefony míří exkluzivní hry z PS Vita. Důvodem je funkční emulátor, který tyto AAA hry dává. Prozatím však o 66% pomaleji,

Sony PlayStation Vita se moc dobře neprodává, avšak má docela velkou základnu exkluzivních her. S prací na novém emulátoru Vita3K pro Android telefony máte možnost rozběhnout exkluzivně tyto hry od PlayStation Vita.

Zahrajete si tak například Uncharted na telefonu Android. Nová aktualizace od Macdu, by měla řešit právě tuto největší exkluzivní hru PlayStation Vita, která zároveň dorazila nedávno i na PC. Uncharted tak není pouze pro konzole PlayStation, ale je i na PC. Hra Uncharted: Golden Abyss nyní funguje s Android Emulátorem.

Hra byla vydaná v roce 2011 a jde o pokračování Uncharted série, kterou však vytvořilo herní studio Bend Studio namísto Naughty Dog a ve hře se soustředíte na hlavní postavu Nathan Drake, který hledá ve městě Quivira.

Golden Abyss je pravá AAA hra na PSVita a přináší bojovku Uncharted v konzolovém grafickém zpracování, pořádným příběhem. Nyní je k dispozici i na Androidu. Hra však neběží plnou rychlostí, ale na 66%. Věříme, že emulátor projde dalším zlepšením, zrychlí se emulační rychlost a tím i samotný běh hry. V budoucnu se tak můžeme těšit na mnohem lepší hry, které budou emulací konzolí na mobilních telefonech.

Právě díky většímu výkonu mobilních telefonu si mohou emulátory dovolit zvýšit svůj výkon.

Kromě Uncharted totiž běží i hra Freedom Wars.