Vypnout reklamy
  • Home
  • Android Novinky
  • Zajímavá funkce, která z černobílé fotky udělá barevnou, potřebuje doladit
15.10.2019

Zajímavá funkce, která z černobílé fotky udělá barevnou, potřebuje doladit

Během konference Google I/O z roku 2018 firma představila funkci pro Google fotky, která se jmenuje Colorize. V květnu jsme slyšeli, že firma na tom stále pracuje.

Pomocí umělé inteligence pak dokáže Google proměnit černo bílou fotografií na barevnou.

Davi Lieb, který vede tým v Google fotky, tak řekl, že funkce potřebuje stále doladit. Ukázal to fotografií, kde je svatební den a svého dědečka a babičky. Z černobílé fotky se stala barevná, ale tak trošku růžová.

Google funkce na konvertování barev
Google funkce na konvertování barev

9to5 Google měla možnost tuto funkci vyzkoušet ve své aplikaci Google fotky, která je prozatím k dispozici jako beta verze. Tato možnost konvertování barev je třetí za originální a automatickým filtrem. Fotografie musí být nahraná do Google fotek, protože jen tak dokáže být převedena.

Google funkce na konvertování barev
Google funkce na konvertování barev

Tato funkce není dostupná pro veřejnost a nevíme, kdy přesně bude. Je možné, že stále probíhá aktualizace na straně serveru, tedy umělé inteligence, protože to vypadá, že funkce není úplně dokončena.

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.