Vypnout reklamy
  • Home
  • Android Novinky
  • Zajímavá funkce, která z černobílé fotky udělá barevnou, potřebuje doladit

Funkce, která má být dostupná v Google fotky, tak stále není. A to již byla představena na Google I/O z roku 2018. Stále však není vyladěná.

15.10.2019

Zajímavá funkce, která z černobílé fotky udělá barevnou, potřebuje doladit

Během konference Google I/O z roku 2018 firma představila funkci pro Google fotky, která se jmenuje Colorize. V květnu jsme slyšeli, že firma na tom stále pracuje.

Pomocí umělé inteligence pak dokáže Google proměnit černo bílou fotografií na barevnou.

Davi Lieb, který vede tým v Google fotky, tak řekl, že funkce potřebuje stále doladit. Ukázal to fotografií, kde je svatební den a svého dědečka a babičky. Z černobílé fotky se stala barevná, ale tak trošku růžová.

Google funkce na konvertování barev
Google funkce na konvertování barev

9to5 Google měla možnost tuto funkci vyzkoušet ve své aplikaci Google fotky, která je prozatím k dispozici jako beta verze. Tato možnost konvertování barev je třetí za originální a automatickým filtrem. Fotografie musí být nahraná do Google fotek, protože jen tak dokáže být převedena.

Google funkce na konvertování barev
Google funkce na konvertování barev

Tato funkce není dostupná pro veřejnost a nevíme, kdy přesně bude. Je možné, že stále probíhá aktualizace na straně serveru, tedy umělé inteligence, protože to vypadá, že funkce není úplně dokončena.

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.