Zakladatel společnosti WhatsApp odchází

Více než čtyři roky poté, co se dohodla akvizice WhatsApp se společností Facebook, tak právě zakladatel oblíbené služby pro zasílání zpráv oznámil, že ukončuje své působení ve společnosti sociální sítě. Toto oznámení přišlo včera na jeho facebooku, kde vysvětluje vlastně důvody. Chce se v životě posunout dále. Je taktéž vděčný za neuvěřitelný malý tým, který dokázal […]

whatsapp_delete

Více než čtyři roky poté, co se dohodla akvizice WhatsApp se společností Facebook, tak právě zakladatel oblíbené služby pro zasílání zpráv oznámil, že ukončuje své působení ve společnosti sociální sítě.

Toto oznámení přišlo včera na jeho facebooku, kde vysvětluje vlastně důvody. Chce se v životě posunout dále. Je taktéž vděčný za neuvěřitelný malý tým, který dokázal vytvořit tak úžasnou aplikaci, která se používá po celém světě. Jeho tým je silný a věří, že dokážou neuvěřitelné věci.

V této době si chce Jan Koum odpočinout od světa technologie a chce si užít své Porsche, hrát frisbee a další věci, které nemohl stihnout, když se staral o chod aplikace WhatsApp.

Do příspěvku napsal Mark Zuckerberg

Do příspěvku mu také napsal samotný Mark Zuckerberg, který děkuje za všechno, že dokázal opět propojit svět mezi sebou, taktéž je vděčný, že ho vyučil v oblasti šifrování dat.

Odborníci se shodují, že ukončení působení v týmu WhatsApp je právě únik informací Cambridge Analytica. Právě tento zakladatel byl ten, který řekl, že si máte smazat Facebook.