Žaloba na problémy s Google Pixel?

Pixel 2 od Google si v poslední době prošel několika problémy. Větší model má více problémů a některé Pixel 2 telefony vykazovaly divné klikání a pískání. Pixel 2 XL telefony zase trpí spálením a dokonce i černým pruhem. Společnost Google se velmi brzy může dočkat spousty problémů, jelikož advokátní kancelář v současné době prošetřuje, zde […]

Google Pixel 2

Pixel 2 od Google si v poslední době prošel několika problémy. Větší model má více problémů a některé Pixel 2 telefony vykazovaly divné klikání a pískání. Pixel 2 XL telefony zase trpí spálením a dokonce i černým pruhem.

Společnost Google se velmi brzy může dočkat spousty problémů, jelikož advokátní kancelář v současné době prošetřuje, zde je dostatek důvodu k tomu, aby načalo soudní řízení. Jedná se o advokáty z Girard Gibbs, kteří podali také žalobu proti LG kvůli G4 a V10. Stejná firma požadovala od společnosti Motorola 5 miliónů dolarů kvůli špatnému zákaznickému servisu a nesplněným záručním slibům. 

Případ byl vyřešen v záři s tím, že společnost slibuje, že provede několik vylepšení. Nicméně podle postupu advokátní společnosti Girard Gibbs proti velkým firmám. Nicméně je spousta lidí, kteří se k této žalobě přiklání a pravděpodobně dojde na soudní řízení.