Vypnout reklamy

Započal test hry The Division Resurgence na mobil

Nová hra The Division Resurgence má živý test bety. Zahrajte si v otevřeném světě New York a vydejte se i do temné zóny,

Fanoušci hry The Division si užijí mobilní verzi. Právě probíhá test, který je od 8. prosince do 22. prosince pro Android telefony. Přihlaste se do tohoto testu a je docela možné, že budete pozvání.

V této testovací fázi se jako hráč dostanete do všech části New Yorku a máte naprosto otevřenou aktivitu, kterou lze v tomto městě vykonávat. K dispozici je jak mód pro jednoho hráče, tak i hra pro více hráčů, kde jsou k dispozici souboje v rámci PvP nebo PvPvE mód v rámci temné zóny, kterou známe z PC verze.

Dark Zone míří na mobilní telefony. Manhatan oblast byla zcela uzavřena kvůli vysoké kontaminaci a připojí se k jednotce Resurgence. Část, která byla uzavřena do karantény a uzamčena tak, aby se zabránilo šíření viru.

V Dark Zone hráči najdou nepřátelské frakce. Navíc tamní vládní agenti nedokázali zajístit kontrolu nad regionem a tak zde zůstala tuna hardwaru a vybavení, které lze použít.

  • Přihlaste se do beta testování zde